تفاهم نامه همکاری مابین شرکت تارابگین و شرکت زغال سنگ البرز شرقی جهت بهرمندی از توانمندی های علمی و فنی طرفین

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مبادله تفاهم نامه همکاری مابین شرکت تارابگین و شرکت زغال سنگ البرز شرقی جهت بهرمندی از توانمندی های علمی و فنی طرفین:
در این دیدار که به میزبانی شرکت تارابگین انجام پذیرفت در خصوص انجام همکاری مشترک و استفاده از ظرفیت های بالقوه هر دو طرف تاکید و توافق های لازم صورت پذیرفت.
مهندس ابوترابی مدیر عامل شرکت تارابگین گفت: با توجه به توانمندی های شرکت تارابگین در حوزه های مختلف صنعتی و فنی بالاخص راه اندازی و تجهیز نهایی کارگاه خانه سازی و تولید انبوه محصولات پیش ساخته بتنی، سعی داریم تا با انجام رایزنیهای لازم و افزایش همکاریهای مشترک با سایر شرکتها مخصوصا شرکت های زیر مجموعه ذوب آهن اصفهان گامی بلند در جهت دست یابی به اهداف تعیین شده سازمان برداریم.
مهندس قنبری معاون امور معادن و بهره برداری شرکت زغال سنگ البرز شرقی ضمن قدردانی بابت دعوت بعمل آمده گفت: توافق اولیه حاصل شده در زمینه تولید قطعات پیش ساخته سبک بتنی جهت استفاده در تونل های معادن به نام لارده بوده که امیدواریم با تولید انبوه این قطعات در شرکت تارابگین علاوه بر تامین متریال اولیه مورد درخواست شاهد جایگزینی الوارهای چوبی و در نهایت کاهش قطع درختان و حفظ محیط زیست باشیم.
در این دیدار مهندس جلالی مدیر پشتیبانی شرکت زغال سنگ البرز شرقی نیر در خصوص انجام بررسی های دقیق فنی و تخصصی اقدام به بحث و تبادل نظر نمود.