عایق پتویی دوخته شده با تور سیمی گالوانیزه

_
عایق پتویی

در این محصول پشم خام پس از انسجام الیاف به صورت چند لایه و متراکم با سیم گالوانیزه به توری گالوانیزه گرم ضد رنگ با چشمه 4/3 اینچ دوخته و بصورت یک طرف توری و با روکش هایی از جنس کاغذ آلومینیوم مسلح، فویل آلومینیوم و کاغذ گرافت به بازار عرضه می گردد.

از مهمترین ویژگی های این محصول می توان به محدوده ی دمایی و مقاومت موثر آن تا 950 درجه سانتیگراد و بدلیل وجود حداقل ناخالصی (شات)، باعث تحمل زیاد تنش های دینامیکی و لرزشی در این محصول گردیده و زمان بهره وری آن را به شدت افزایش داده، مقاوم در برابر ارتعاشات (مخصوصا در سفارش دو طرف تور سیمی )، مقاومت کششی و خمشی که موجب انعطاف پذیری بالا و سهولت نصب می گردد اشاره نمود. همچنین از مهمترین مصرف کنندگان این محصول می توان به صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، نیروگاه ها، صنایع فولاد، صنایع سیمان، ماشین سازی و عایق نمودن تانکرهای حمل مواد نفتی و … اشاره کرد.

می توان به عایق کاری سطوح مسطح و منحنی در صنایع، لوله های با قطر بزرگ، کوره ها،گرم خانه ها، توربین ها و اگزوز آن، دودکش های بلند، شیرها، فلنج ها، دیگ های بخار و مخازن ثابت و سیار و عایق جداره تانکرهای حمل قیر را اشاره نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!