عایق تخته ای

_
عایق تخته ای

پانل تخته ای  جــرم حجمی بالاتری نسبت به پشـم رولی دارد، در این عایق از پشم رزین دار استفاده شده است که توسط پرس های سنگین گرم فشرده شده و به صورت تخته های سخت و یا نیمه سخت بسته به نیاز مشتری به بازار عرضه می گردد. همچنین این محصــول در دانسیته های 30 الــی 500 کیلوگرم بر متر مکعب (kg/m3) و ضخامت های 20 الی 100 میلیمتر از عرض 500 الی 1000 میلیمتر و طول 1000 الی 1500 میلیمتر توسط این شرکت تولید می گردد.

از مهمترین ویژگی های این محصول می توان به ایستایی مؤثر آن در برابر حرارت تا دمای 450ºc ، نقش مؤثر در کاهش اتلاف انرژی، داشتن استحکام بسیار مطلوب، دارای کاربرد بسیار وسیع و گستـــرده در صنـعت و ساختمــان به دلایل ویژگــی های آکوستیکی، مانع مؤثر گسترش آتش، کاهش دهنده مؤثر وزن و حجم سازه، همچنین حمل و نقل، برش و نصب آسان و مقاومت فشار بسیار بالا و … اشاره کرد.

عایق تخته ای شرکت تارابگین دارای ویژگی ضد رطوبت می باشد و مکان هایی که عایق با رطوبت در تماس می باشد، این نوع عایق رطوبت را جذب نمی کند. در ساختمان هــا به منظور بهسازی فضای داخل و بیرونی آن و کاهش وزن سازه، دیوارهای گچی، دیوارهای کناف و 3D پانل ها، بین جداره های دیوارها یا پارتیشن ها، کف و روی بتن بین طبقات، سطح خارجی و زیر طاقی ها (شیروانی ها)، استودیوهای صدا برداری و تونل های مترو جهت جذب صدا و جلوگیــری از انتقال ارتعاشات، ساخت ساندویچ پانل ها و … مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین لازم به ذکـر است مجتمع های پتروشیمــی، پالایشگــاه ها، نیروگاه ها، صنایع کشتی سازی و ساخت شناور، فرودگاه ها و سایر صنایع از عمده ترین مصرف کنندگان پانل ها هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!