طرح زیبا سازی محوطه کارخانه شرکت تارابگین اجرایی شدعملیات فضا سازی در کارخانه ، ترمیم فضای سبز و زیبا سازی محوطه با طراحی و برنامه ریزی مدیریت امور اداری و خدمات شرکت تارابگین به مرحله اجرا درآمد .
بدست آوردن بازده کاری مطلوب پرسنل و ایجاد روحیه سرزندگی و نشاط در محیط کار هموراه از دغدغه های مدیریت ارشد شرکت تارابگین بوده و برای دستیابی به این مهم طرح های متنوعی را جهت اجرا در دستور کار قرار داده اند.
ترمیم فضای سبز ، پارکینگ خودروهای پرسنل و زیبا سازی محوطه کارخانه از مهمترین بخشهای این پروژه می باشد .

پارکینگ مسقف:
با توجه به محدود بودن فضای پارکینگ خودرویی بخشی از فضای بیرونی کارخانه با زیر سازی مناسب ، اسکلت بندی و در نهایت با قراردادن سقف به فضای پارکینگ پرسنل و میهمانان اضافه گردیده و به بهره برداری رسید .

فضای سبز کارخانه :
با توجه به در اختیار داشتن نیروی متخصص اقدام به ترمیم و هرس درختان و محوطه فضای سبز کارخانه نموده و برنامه ریزی جهت کاشت و نگهداشت درختان و گیاهان مناسب در دستور کار قرار گرفت تا ظاهری زیبا و نشاط آور در کنار محیط کار فراهم گردد.

 

زیبا سازی محوطه :
طراحی و اجرای فضاهای متنوع همچون باغچه های کوچک تزیینی و حاشیه سازی فضاهای سبز داخل کارخانه و نورپردازی محوطه های اطراف از مهمترین اقدامات جهت زیبا سازی محیط کار پرسنل بوده که به نحو مطلوب در حال انجام است.

امید است با پیگیری مسئولین و همیاری پرسنل صدیق و زحمتکش شرکت تارابگین محیطی فراخور ارزشهای شرکت و همه عزیزان فراهم آوریم .

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!