با حضور مدیر عامل شرکت تارابگین و در جمع همکاران مراسم تودیع مهندس نصیری برگزار شد


طی آیینی به مناسبت بازنشستگی آقای نوراله نصیری در تاریخ 1400/08/04 با حضور مدیر عامل شرکت تارابگین و جمعی از همکاران و خانواده محترم ایشان در دفتر مدیریت این شرکت از زحمات و تلاش های ایشان قدردانی گردید .

در این مراسم مدیر عامل شرکت تارابگین ضمن تبریک بازنشستگی مهندس نصیری و آرزوی سلامتی برای ایشان و خانواده محترمشان افزود : از زحمات و خدمات شما همکار گرامی  که بهترین سالهای عمر خود را در راه ارتقاء اهداف شرکت سپری نموده و در مسیر اعتلای سازمان از هیچ کوششی دریغ نکرده اید صمیمانه سپاسگزاری می نمایم وامیدواریم بتوانیم از تجربه، خرد و دانشی که در طول این چند سال کسب نموده اید در حوزه صنعت استفاده نماییم.

جلال ابوترابی در ادامه ایشان را سربازی فدارکار و با حس مسئولیتی وصف ناپذیر خواندند و از پروژه های که با همکاری ایشان به  مرحله اجرا  و نتیجه رسیده همچون پروژه گازرسانی شرکت تارابگین ، دیوارهای پیش ساخته و …. نام بردند.

در ادامه آقای نصیری  نیز  با مرور فعالیت های خود در زمان خدمت ازخاطرات خوش و سختی هایی که در راه انجام وظیفه سازمانی بر عهده ،خاطر نشان کرد امیدوارم بتوانم پس از بازنشستگی نیز از هیچگونه تلاشی جهت خدمت به شرکت بزرگ تارابگین دریغ ننمایم.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!